Krok 1

Wybierz interesująca Cię ilość Rubinów oraz Subskrypcję premium. Dodatkowo możesz zaznaczyć aby została wygenerowany jeden z upominków z nowymi postaciami, monetami i upgradami.

Krok 2

Wpisz nazwę użytkownika i wybierz system operacyjny którego używasz.

Krok 3

Jeśli wszystko zrobiłeś dobrze na Twoim koncie będą już Rubiny oraz subkrypcja premium oraz dodatkowy upominek o ile taki zaznaczyłeś, jest możliwe, że dodatkowo będzie potrzebna prosta weryfikacja antyspamowa.

Adres IP: | Ostatni update: | Status serwera: Online| Online:

Mario Kart Tour Generator

-

Rubiny (Rubies)

60
300
+
-

Subskrypcja Premium (Ilość miesięcy)

3
12
+
Wybierz dodatkowy podarunek:
Oczekiwanie ...

Potrzebna weryfikacja

Proszę wypełnić prosty formularz i zweryfikować, że nie jesteś botem tylko człowiekiem.

Nazwa użytkownika:
System operacyjny:
Rubiny:
0
Subskrypcja Premium:
0
Dodatkowy Podarunek:

Skontakuj się z nami

kontakt@dqsoft.com

Odpisujemy w ciągu 48 godzin !!

!!!Serwis umożliwia użytkownikom zakupienie punktów ArenaCoin celem uzyskania dostępu do aplikacji topapp.co.pl oferującej licencjonowane gry, aplikacje, cyfrowe dodatki, tutoriale, zaawansowanego hostingu plików w chmurze oraz szerokiego wachlarza dóbr i usług cyfrowych zgodnie z aktualną i wybraną przez użytkownika ofertą. Oferta portalu playgame jest systematycznie aktualizowana, modyfikowana oraz rozbudowywana przez merchantów. Aktualna oferta jest dostępna pod adresem: topapp.co.pl. Dokonując poszczególnych opłat Użytkownik sam decyduje, które usługi wybiera i aktywuje. http://dqsoft.com/hack/mario-kart-tour/ jest stroną o charakterze informacyjnym/poglądowym typu Landing Page. Strona została utworzona przez podmioty trzecie, nie można zagwarantować istnienia prezentowanego produktu w ramach świadczonych usług Premium. Kontakt kontakt@premacc.pl z organizatorem usługi. Serwis jest usługą Premium SMS dostępną w sieciach Plus, T-Mobile, Orange oraz Play.Koszt wysłania SMS na numer 92505 wynosi 25,00zł (30,75zł brutto) i pozwala na zdobycie 125 punktów ArenaCoin. Formularz reklamacyjny. Życzymy przyjemnego korzystania ze strony!